O nás

ENZYMEL jsou české originální a patentované přípravky, které vyvinula rodinná společnost Wald Pharmaceuticals. Zakladatelé firmy Eliška a Tomáš Waldovi se při jejich vývoji řídili vizí spolehlivého řešení zánětlivých obtíží v dutině ústní se snadnou aplikací. Oba měli obrovské štěstí, že vyrůstali obklopení zvídavými, kreativními lidmi a mohli čerpat ze stoleté rodinné tradice a znalostí chemie, farmacie a medicíny. V produktech ENZYMEL zhodnotili přes 30 let rodinných medicínských zkušeností s tématem proteolytických enzymů a jejich systémovým využitím v péči o zánět.

Wald Pharmaceuticals vlastní několik patentů. První přípravek spatřil světlo světa v roce 2012 a postupně přibývaly další. Při přípravě jsme mysleli nejen na zákazníky se zánětem (jako například paradentóza nebo komplikace po vytržení zubu), ale i na pacienty s diabetem nebo potížemi s imunitou. Náš cíl je řešit především příčinu, nikoli pouze následek.

Máme velkou radost, že počet pracovišť i specializací, které nacházejí pro ENZYMEL uplatnění, stále roste. S našimi přípravky se setkáte nejen v ordinacích parodontologie, stomatochirurgie nebo ordinacích dentální hygieny, ale například i v IKEMu nebo na onkologickém či ORL oddělení v FN Motol.

ENZYMEL se zapojuje do řady osvětových projektů, například v rámci Světového dne ústního zdraví. Podporujeme různé pacientské organizace a sdružení, která obvykle zůstávají na okraji zájmu marketingu velkých zahraničních koncernů.

Nejvíce nás těší odezva přímo od lidí, jimž naše přípravky pomáhají s prevencí nebo řešením konkrétních problémů. Budeme rádi, když se s námi o své zkušenosti podělíte i vy.

Newsletter

* indicates required

Objednejte si ENZYMEL nebo VENZYMEL rovnou k Vám domů!

Dopřejte enzymovou péči i svým mazlíčkům