Jana Šibalová
Jana Šibalová

Upřímně vám musím říci, že moje dásně jsou nyní snad v nejlepší kondici. Doporučuji vaši zubní pastu známým a všichni říkají, že jsou spokojeni. Někteří si chtějí koupit další a to myslím je ta největší pochvala a uznání vašeho výrobku.

Miroslav Holub
Miroslav Holub

Vynikající preparáty pro péči o dásně. Po kúře modrou řadou odezněly obtíže spojené z příznaky parodontozy. Dlouhodobé používání červené řady pokládám za ideální v prevenci uvedených obtíží.

Spokojený zákazník
Spokojený zákazník

Enzymel mě o kvalitě přesvědčil vlastní zkušeností. Kromě toho je mi firma sympatická neagresivním marketingem, nepodbízí se zákazníkovi pestrobarevnými obaly a lacinou reklamou. Dobrá alternativa místo "masových" produktů ze supermarketů (TV reklam). Česká pasta a basta :-)

Hana Čejková
Hana Čejková

S červenou i modrou řadou Enzymelu jsem velmi spokojena. Červenou řadu používám cca 6 let, modrou cca 3roky ve spojitosti s poctivým čištěním zubů a pravidelným docházením na dentální hygienu (1x za 3 měsíce)jsem si zachránila zuby. Navíc červený gel používám i na opary, lépe se mi to hojí. Po vyčištění Enzymely mám příjemný pocit v ústech, nic neštípe, nedráždí.

Soňa Kolaříková
Soňa Kolaříková

S přípravky jsem spokojena, červenou řadu používám průběžně, pastu a gel z modré řady jsem používala po zavedení implantátů a nasazení korunek, hojení dásní bylo rychlé.

Romana Vaníčková
Romana Vaníčková

O Enzymelu nám řekl zubní lékař, kvůli synovi... měl krvácivé a zanícené dásně, a já už z něj byla zoufalá...Enzymel mu úžasně pomohl k zahojení, používám ho také a mám skvělý pocit čistých zubů a také rychlejšího hojení, když už se vyskytne nějaké to ,,bebinko" 😉

MDDr. Hana Fikrová
MDDr. Hana Fikrová

Enzymel gel využívám u akutních "paro" pacientů v ordinaci a následně doporučuji taktéž zakoupení produktů pacienty v rámci domácí péče.
Postupně rozšiřuji využití Enzymel gelu taktéž v rámci protetické stomatologie, kde v některých případech provizorně fixuji prot. práce právě na Enzymel gel pro lepší zhojení gingivy a následně je možné pokračovat v sanaci se zhojenou gingivou.
S produkty jsem spokojena. Z vlastní zkušenosti používání pasty Enzymel jsem si všimla, že působí taktéž na odstranění pigmentací, což je určitě další plus.

MUDr. Milan Hubáček
MUDr. Milan Hubáček

Enzymel dávám dospělým pacientům, především gel /obě varianty, pastu jim také samozřejmě doporučuji, a jsem spokojený - především na chronické nehojící se defekty /chronické OA komunikace, dehiscence a ulcerace po celkové bifosfonátové antirezorpční léčbě/, ale i akutní ataky chronické stomatogingivitidy a parodontitidy.