Zkušenosti s produkty ENZYMEL®

“Pouhých šest měsíců používání Enzymelu přineslo pozitivní výsledky pro pacienty – hojení ranek v oblasti ústních koutků při zvýšeném slinotoku, rychlé hojení aftů v dutině ústní a hojení drobných poranění v oblasti nosu při nachlazení.”

Mgr. Jarmila Hofmanová - klinický logoped

“Mám plnou důvěru ke své zubní lékařce a pokud mi pastu doporučila, tak jsem jí vyzkoušela. Po vyzkoušení jsem zjistila, že dásně i zuby jsou v lepší kondici a tak jsem začala zubní pastu i další produkty používat. Myslím si, že záleží na výběru zubní pasty a vždy si snažím vybírat kvalitní zubní pasty. Příznivé účinky enzymů pro lidský organismus, jako podpůrný prostředek léčby, jsou v dnešní době známé a když jsem se dozvěděla o zubní pastě s obsahem enzymů neváhala jsem a zakoupila jsem si ji. Cena je vyšší, ale vzhledem k účinnosti a výsledkům v ústní dutině je přiměřená. Zubní pastu si kupuji maximálně jednou měsíčně a cena za používání je tedy v řádu korun maximálně 10,- Kč za den. S ohledem na účinky pasty na zuby i dásně je to skvělá investice do budoucnosti mých zubů i dásní. Zubní pastu se naučila používat celá rodina a všichni jsou s účinky pasty spokojení. Dětem se líbí, že mají bělejší zuby a jsou “in” a babičce se líbí, že nemá nateklé a citlivé dásně a že se jí lépe čistí zuby i celá ústní dutina.

Enzymel udržuje bělejší barvu zubů a dásně jsou pevné. Oblíbila jsem si gel enzymel a aplikuji ho přímo na dásně a mezi zuby.

Upřímně vám musím říci, že moje dásně jsou nyní snad v nejlepší kondici. Doporučuji vaši zubní pastu známým a všichni říkají, že jsou spokojeni. Někteří si chtějí koupit další a to myslím je ta největší pochvala a uznání vašeho výrobku.”

J. Š., Bechyně

“O zubní pastě Enzymel Parodont a gelu jsem se dozvěděla od svého zubního lékaře. U něho jsem take tyto produkty zakoupila. Lékař mi produkty ENZYMEL doporučil kvůli zvýšené ochraně dásní.”

K. L., Osečná

„Díky používání produktů ENZYMEL se rychleji hojí herpetické afekce. Má i přirozený bělící efekt, který pacienti oceňují. Vlivem zlepšení dochází i k další motivaci pacienta k lepší dentální hygieně.“

Dentální hygienistka

Červená řada ENZYMEL® PARODONT

Vhodná při akutních stavech i pro každodenní dlouhodobou péči.

 

červená řada pasta a gel - transparent

Modrá řada ENZYMEL® INTENSIVE

Vhodná při zánětlivých stavech s přítomností bakterií.

 

modrá řada pasta a gel - transparent